HIT! Fair Play BTC- matryca Bitcoin

 

N O W O Ś Ć ! ! ! 

 

Program matrycowy na bazie Crowdfundingu, czyli finansowania społecznościowego. Jeśli istnieje droga ‚na skróty’ do wolności finansowej, to z pewnością jest jest to matryca Fair Play BTC! Prawdziwy HIT! Inwestujesz raz 0.2 Bitcoina a możesz zarobić.. no właśnie, jeśli nie sprawdzisz to sie nie dowiesz!

Prezentacja:

 

Jak widzisz, jest to niezwykle proste a już jedna zaproszona osoba  zwraca Twój wkład w biznes. Poźniej już tylko zarabiasz!

 

Matryca FairPlayBTC

 

Aby dać sobie na to szansę trzeba wykonać kilka prostych kroków:

  1. Załóż konto na BitBay.net, polskiej giełdzie kryptowalut, gdzie możesz w kilka chwil zakupić Bitcoiny
  2. Załóż swój pierwszy portfel Bitcoinowy na www.blockchain.info. Co prawda możesz przechowywać swoje Bitcoiny na swoim koncie Bitbay, jednak portfel Blockchain jest zabezpieczony wielopoziomowo, co oznacza, że Twoje Bitcoiny są tam bezpieczne
  3. Prześlij Bitcoiny z Bitbay.net na swój portfel Blockchain, stąd najwygodniej będzie dokonać wpłaty do programu

 

 

Teraz pozostaje już tylko rejestracja w fairplaybtc.com i możesz zacząć zarabiać!

Po rejestracji, należy wypełnić pole „TWÓJ KOD BTC”, jest to miejsce na kod Twojego portfela Blockchain- możesz go uzyskać w taki sam sposób jak na filmie powyżej- klikając „Otrzymaj”. Jest to konieczne, aby osoby zaproszone przez Ciebie do systemu mogły na ten właśnie adres wysłać Ci 0.2 BTC. Po wykonaniu tej czynności Ty również zostaniesz poproszony/a o dokonanie darowizny na rzecz osoby która Cię do programu zaprosiła. Wygenerowany adres portfela Bitcoin Twojego sponsora należy skopiować i z poziomu TWOJEGO PORTFELA NA BLOCKCHAIN przesłać podaną kwotę(czyli 0.2 BTC), klikając „Wyślij” wklej w odpowiednie miejsce skopiowany link i przepisz ręcznie kwotę. Teraz jesteś już w matrycy i możesz zapraszać kolejne osoby! Do dzieła!

Tutaj możesz zobaczyć wynik po 5 dniach w programie!

screenshot

ZAREJESTRUJ SIĘ !!!