Bitcoin- melodia przyszłości

bitcoin1

 

 

Czym jest Bitcoin?

Tak jak papierowe pieniądze, a przedtem też złoto, bitcoin to waluta, które pozwala stronom na wymianę wartości. W odróżnieniu do swoich przodków, bitcoin jest walutą cyfrową i zdecentralizowaną. Po raz pierwszy w historii ludzie mogą wymieniać wartości bez pośredników, co oznacza większą kontrolę nad środkami i niższe opłaty. Największą zaletą tej waluty jest jej deflacyjny charakter, co oznacza że z założenia jej wartość będzie rosła. Żeby zrozumieć Bitcoina od podstaw obejrzyj poniższy materiał:

 

Systematyczny i ciągły wzrost ceny Bitcoina sprawia, że jest on dla inwestorów bezpieczną przystanią, podobnie jak złoto, którego cena również stale rośnie, mimo pewnych korekt, jednak nie w takim tempie jak kurs Bitcoina. W 2013 roku jego kurs wynosił raptem kilkanaście dolarów, a w chwili kiedy piszę te słowa(luty 2017) cena wynosi już prawie 1200 USD!

Blockchain- wykres ceny

 

Jeszcze rok temu, w styczniu 2016 roku, cena wynosiła $400 za sztukę by w rok osiągnąć $1200. Jeśli ktoś zainwestował w Bitcoina $1000 na początku, kiedy nie był jeszcze tak powszechny i popularny, to zakładając że zapłacił za 1BTC tylko dolara, dziś jest już milionerem. Co więcej, będzie jeszcze bogatszy, ponieważ według analityków, w ciągu 3 lat kurs Bitcoina ma osiągnąć 10 000 USD, a w perspektywie następnych 10 lat może to być nawet MILION USD. Patrząc na to w jakim tempie zyskuje na popularności jest to absolutnie możliwe.

 

Blockchain porównanie

 

Wartość Bitcoina jest odporna na inflację, czyli spadek wartości pieniądza. Jest tak dlatego, że w obiegu będzie nie więcej niż 21 000 000 BTC. Na tę chwilę w obiegu jest około 14 000 000 Bitcoinów, a kolejne są wydobywane w procesie KOPANIA(MININGU).

 

 

Jak nabywać Bitcoiny?

Bitbay- banner

Aby dokonać transakcji zakupu Bitcoinów, możesz skorzystać z polskiej giełdy krypotowalut Bitbay.net, na której możesz również je bezpiecznie przechowywać. Będziesz mógł kupić kryptowalutę przelewem z Twojego konta bankowego, kartą płatniczą, przez SMS czy wpłatę gotówki na poczcie.

Bitbay.net oferuje również kartę, dzięki której możesz wypłacać pieniądze z bankomatów na całym świecie a środki będą pobierane z Twojego portfela Bitcoinowego. Istnieje możliwość płacenia rachunków (prąd, gaz, telefon) w prosty i wygodny dla Ciebie sposób.

Równie łatwo jest zostać „GÓRNIKIEM” i w sposób pasywny wydobywać Bitcoiny bez Twojej pracy przez 1000 dni z kopalnią BitClub Network, która daje Ci możliwość zarabiania Bitcoinów codziennie, poprzez udział w działalności wydobywczej kopalni

 

Możesz zarabiać codziennie, nawet bez polecania nowych członków… Jednak jeśli będziesz to robić, zarobisz nawet więcej. Będziesz zarabiać codzienne profity z Bitcoin zarabianych przez cały Twój zespół!

Wydobywanie Bitcoinów jest wyjątkowo proste, wystarczy że klikniesz BitClub Network, zarejestrujesz swoje konto, a następnie wykupisz sprzęt wydobywczy(czyli udziały), które przez następne 1000 dni zapewnią Ci codzienne zyski. Kopalnia BitClub Network oferuje 4 pule wydobywcze:

  1. Pula 1- 500 dolarów
  2. Pula 2- 1000 dolarów
  3. Pula 3- 2000 dolarów
  4. Pula założycielska 3500 dolarów

Pule wydobywcze

 

Już wykupienie jednej puli wydobywczej w BitClub Network jest świetną inwestycją zważywszy na fakt, że cena Bitcoina będzie stale wzrastać. Jednak przed jej zakupem należe uiścić jednorazową opłatę w wysokości 99 USD. Wszystkie płatności firma przyjmuje tylko i wyłącznie w Bitcoinach, zatem aby je nabyć polecam skorzystać z Bitbay.net w celu ich zakupu.

REJESTRACJA W BITCLUB NETWORK

Płatności kryptowalutami zyskują w ostatnim czasie mocno na popularności, a to ze względu na ich szybkość i niskie opłaty transakcyjne jak również bezpieczeństwo, którego nie jest w stanie zapewnić żaden bank na świecie. Coraz więcej firm oferuje swoim klientom tę metodę płatności. Potencjał w tego typu transakcjach dostrzegli również najwięksi biznesmeni tego świata

Kto inwestuje w Bitcoina

DOŁĄCZ TERAZ ! ! !